تبلیغات
... دخترک، باران - یا من اسمه دواء و ذکر شفاء

... دخترک، باران

ببار

*

خدایـــا ،

من ازت ممنونم ازت ممنونم خدایا ممنونم

خودم بودم گفتم خدا سختی بده، خدا می خوام امتحان بدم...


خدایا کمکمون کن سربلند بیرون بیایم از امتحانانت.
 
خدایا وجودمون رو لبریز از صبر کن که تو صابرین رو دوست داری (و الله یحب اصابرین ) و تو صابرین رو ترک نمی کنی و همیشه هواشون رو داری. ( ان الله مع الصابرین)  
این دو آیه رو نوشته م زده م به دیوار اتاقم که هروقت انرژی کم آوردم و نایی برام نموند با نگاه کردن بهش نیروی عظیـــم ِ الهی ِ وصف نشدنی ای بگیرم که فقط خودت می دونی چی می گم ... )

خدایا اهدنا ... اهـــــدنا الصّراط المستقیـــــــــــــــــــــم.


* و چه پر معنی و بزرگ است سوره ی حمد و چه داناست خدایی که می دانست در این شرایط تمام وجودم ، روح و جسمم این آیه ها را می طلبد و شاید هم اکنون جز سوره ی حمد هیچ گفته ای اینگونه مرا نجات نمی داد و زنده ام نمی کرد و مرا زنده نگه نمی داشت ... !

* و چه عزیز و باارزش است کلامت که در قرآن آورده شد و چه اندوهناک است آن ها که لذت کشف کردن قرآن رو نچشیده اند و خوشا به حال آن ها که با قرآن ... با کلام تو ... با تو انس گرفته اند.

 
* بخشی از وصایای امام علی (ع) به امام حسن (ع) : 
چه اخلاق خوبی است این صبوری و این شکیبایی در مسیر حق! در همه احوال، وجودت را به خدایت بسپار! پیش او باشی، پناهت امن است و نگهبانت قوی. هرچه می خواهی، تنها از او بخواه که دادن و ندادن، دست اوست. مدام از او تقدیرهای خوب بخواه! *
در همه حال شـــکــــــــــــــــر ...

خدایا من خودم را سپردم به تو. می دانم شانه هایت محکم ترین و مهربانترین است... و دستانت یاری رسان ترین...* و بودنت و داشتنت بزرگــــــــ تــرین نعمت است ...

مرسی که خودت رو برامون گذاشتی !نوشته شده در دوشنبه 3 بهمن 1390ساعت 05:50 توسط | نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin